در حال بارگذاری ...

جلسه شورای آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد!

دکتر مجتبی معصوم نژاد معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده شهید چمران رشت و عضو کارگروه شورای آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای : کلیه دانشجویان برای اتمام دروس مجازی خود حتما و فقط از طریق سامانه سمیاد اقدام کنند و آزمون نهایی دروس نیز در این سامانه انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان، جلسه شورای آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد. در این جلسه که با حضور روسا و معاونان آموزشی واحد های تابعه در روز شنبه 17 خرداد برگزار شد آخرین بخشنامه آموزشی در مورد اتمام کلاس های نیمسال 982 و نحوه برگزاری امتحانات آخر ترم مطابق با دستور العمل های ارسالی معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای بررسی شد و طبق هماهنگی های انجام شده ادامه آموزش مجازی و عدم حضور فیزیکی دانشجویان تاکید شد. همچنین مقرر شد تا پایان خرداد کلاس های آنلاین و افلاین مجازی که در سامانه سمیاد بارگزاری میشود با برگزاری آزمون در آن سامانه تا 26 تیر به پایان برسد.

دکتر رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان ضمن تاکید برضروت اجرای آموزش مجازی و برنامه امتحان نهایی نیز طبق دستور العمل دانشگاه مجازی می باشد و از تمامی روسا و معاونان آموزشی و عوامل استان خواستند تمهیدات لازم در این زمینه را فراهم کنند

همچنین تمامی مدیران گروه مراکز تابع مطابق برنامه زمانبندی شده اعلامی و در صورت عدم هرگونه منعی از طریق ستاد کرونا استان و پس از بررسی دروس و برنامه مدون شده هر مرکز برای دروس عملی  تهیه نموده و در نهایت برای اجرا در صورت صدور مجوز به صورت فشرده برگزار نمایند که زمان و نحوه برگزاری آن  آن متعاقبا اعلام از طریق سایت و فضای مجازی آموزشکده و دانشکده های استان اعلام می شود.

در این جلسه دکتر مجتبی معصوم نژاد معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده شهید چمران رشت و عضو کارگروه شورای آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای با تاکید عدم برگزاری کلاس حضوری دانشجویان در نیمسال 982 برای دروس نظری از برگزاری امتحانات دانشجویان در سامانه سمیاد به صورت مجازی خبر داد.

ایشان اضافه نمودند دانشجویان برای اتمام درس مجازی خود حتما و فقط از طریق سامانه سمیاد اقدام کنند و از معاونین آموزشی کلیه مراکز خواستند ضمن راهنمایی دانشجویانی که دسترسی به سامانه سمیاد ندارند از طریق میز خدمت مشکلات شان رفع گردد.

نظرات کاربران