در حال بارگذاری ...

مسابقه کتابخوانی میثاق آسمانی در مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با موضوع وصیت نامه سردار شهید تا ساعت 14 روز دوشنبه 18 اسفند تمدید شد

بسمه تعالی


شهید سلیمانی، هم در زمان زنده بودنش استکبار را شکست داد، هم با شهادتش شکست داد؛ اینها ادّعا نیست، اینها چیزهایی است که اثبات‌شده است. مقام معظم رهبری

مسابقه کتابخوانی با عنوان میثاق آسمانی در مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با موضوع وصیت نامه سردار شهید با حمایت و  همراهی دکتر مهدی معاونت فرهنگی و دانشجویی و مدیران کل دانشگاه فنی و حرفه ای و دکتر رسول شمشادی ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان و به کوشش رضا رمضانی مژدهی روابط عمومی و کامران اسدی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان  و بسیج اساتید دانشگاه  و مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان با هدف شناخت سردار شهید سلیمانی و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اعیاد بزرگ ماه رجب برگزار می گردد.
ضمن تبریک  این اعیاد به شما سروران گرامی به اطلاع می رساند این مسابقه از 8 صبح روز 4 اسفند شروع می گردد و ساعت 24 روز 16 اسفند خاتمه می یابد. برگزیدگان آن طی یک مراسمی به صورت مجازی در تاریخ 20 اسفند 99 در ایام مبعث رسول اکرم (ص) برگزار می گردد معرفی خواهد شد. لذا جهت شرکت در این مسابقه که بصورت مجازی برگزار می گردد رعایت نکات زیر برای شرکت در مسابقه پر اهمیت است.
1- برای شروع و شرکت در مسابقه وارد سامانه مسابقه  که آدرس آن در انتهای نکات ارائه می گردد وارد شده و برای اولین بار می بایست در آن ثبت نام فرمایید.
2- در هنگام ثبت نام نیاز به ایمیل فعال جهت تایید نهایی ثبت نام است. پس در درج ایمیل به این نکته توجه شود.
3- وارد فرم ثبت شده و حسب ضرورت نام کاربری تان را کد ملی قرار داده و سایر قسمت های فرم را مطابق راهنما دنبال نموده و پس از تکمیل آن را تایید نمایید.( قابل ذکر است عزیزانی که کدملی را به عنوان نام کاربری انتخاب ننمایند در بخش جایزه قرار نخواهند گرفت)
4- در این مرحله ایمیلی حاوی لینک تایید از طرف سامانه جهت تایید نهایی ثبت نام برای شما عزیزان ارسال می گردد (ممکن است داخل اسپم ایمیل شود) که آن را کلیک نموده و وارد سامانه شوید.
5- از این به بعد برای ورود کد ملی نام کاربری شما م و رمز ورود شما همان رمز انتخابی (شامل حداقل 8 حرف, حداقل 1 رقم, حداقل 1 حرف کوچک لاتین, حداقل 1 حرف بزرگ لاتین, حداقل 1 حرف غیر الفبایی و غیر عددی مانند *، -، یا # باشد ) خواهد بود و با آن می توانید وارد سامانه شوید.
6- پس از ورود به سامانه درس مسابقه میثاق آسمانی در مکتب حاج قاسم سلیمانی را انتخاب و خود را در آن ثبت نام فرمایید.
7- پس از ورود به درس در موضوع اول  آن وصیت نامه سردار شهید را دانلود نموده و پس از مطالعه و آماده شدن و تایید (تیک دار نمودن) وارد مرحله دوم و  آزمون  این مسابقه شوید.
8- در  آزمون  طراحی شده این مسابقه دو بار حق شرکت دارید و کسب بیشترین نمره حائز اهمیت است.
9- پس از اتمام آزمون فرم نظر سنجی را تکمیل نموده و مسابقه از طرف شما عزیزان به پایان می رسد.
قابل ذکر است اهدا جوایز با اولویت به 5 نفر برتر دو بخش دانشجویی و کارمندان به صورت مجزا می باشد.

نکته مهم اگر فقط در مرحله تایید ایمیل مشکل ورود ایجاد شود هر چند ساعت یکبار برای این دسته از عزیزان ایمیل تایید می شود

آدرس سامانه مسابقه کتاب خوانی:

http://phsi.ir/lmsonline/login/index.php

فیلم آموزشی ثبت نام مسابقه کتابخوانی

 

نظرات کاربران