در حال بارگذاری ...
جمعه 8 بهمن 1400

پیام نوروزی دکتر رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان با صدور پیامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه در پیشبرد اهداف علمی، آموزشی دانشگاه نسل سوم مهارت محور ، فرا رسیدن سال نو را  تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان، متن پیام دکتر رسول شمشادی به شرح زیر است:

باسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار طبیعت نوید بخش شکفتن شکوفه‌‌ها و رویش جوانه‌هاست و زمینه‌ساز تحول در زندگی مادی و معنوی انسان‌هاست. نوروز این آیین کهن و اصیل ایرانیان همواره  پیام آور آینده‌ای بهتر بوده و هست. نوروز و جشن سال نو فرصتی برای تعمق و تفکر برای تحول و رشد شخصی و اصلاح امور کاری و اجرایی است.

دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان با تلاش وافر کارکنان، دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محترم در سال 99 شاهد رشد و تعالی و افتخار آفرینی در حوزه آموزشهای مهارتی جامعه بود، امیدوارم این تلاش در سال جدید باعث توسعه هر چه بیشتر دانشگاه و رشد و شکوفایی شده و برگ زرین دیگری به افتخارات این دانشگاه افزوده شود.

رویکرد جدید دانشگاه در سال 1400 قدم نهادن  موثر در مسیر یک دانشگاه پویا و کارآفرین در راستای پرورش دانشجویان مستقل و خود باور است، امیدوارم با آغاز سال جدید و با همکاری و همدلی کارکنان و اساتید این مسیر را هموار نموده و با تلاش دانشجویان محترم بتوانیم اهداف، سیاست‌ها و نگرش جدید دانشگاه را جامعه عمل بپوشانیم.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن نوروز فرخنده سال 1400، برای همه ایرانیان بویژه همکاران، اساتید و بخصوص دانشجویان پر تلاش دانشگاه، سالی سرشار از پیروزی، بهروزی ، سلامتی و موفقیت در سایه الطاف الهی آرزومندم.
رسول شمشادی
30 اسفند 1399

نظرات کاربران