در حال بارگذاری ...
شنبه 2 بهمن 1400

هیئت مدیره بنیاد خیریه؛ حامیان، خیرین و واقفان مهارت دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی حرفه ای استان گیلان، سه شنبه 8 تیر  ۱۴۰۰ هیئت مدیره بنیاد خیرین دانشگاه فنی حرفه ای استان گیلان در مهمانسرای این دانشگاه در گلسار رشت تشکیل جلسه داد.
این جلسه برای تعیین رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره و همچنین مدیر عامل  بنیاد برای شروع به کار این نهاد خیریه وابسته به دانشگاه انجام گردید.در این جلسه اعضای ۱۱ نفره هیئت مدیره از بین خود اقای رسول شمشادی رئیس هیئت مدیره، زهرا مظفری نایب رئیس هیئت مدیره و سید احمد موسوی به عنوان خزانه دار به مدت ۴ سال انتخاب نمودند، همچنین آقای محمد حسن عاقل منش عنوان مدیر عامل انتخاب شد.

در این جلسه دکتر رسول شمشادی دانشگاه فنی حرفه ای استان گیلان از تمامی کسانی که برای تشکیل این بنیاد زحمت کشیدند تشکر نمود همچنین برای پیشبرد اهداف عالیه این بنیاد به کمک همه نیازمندیم.
در ادامه این جلسه محمد حسن عاقل منش به عنوان مدیرعامل  اهداف بنیاد و لازمه پویایی این حرکت مردمی استفاده از ظرفیت خیرین صنعتی با توجه به ماهیت آموزش های دانشگاه فنی وحرفه ای لازم دانست

شایان ذکر است بنیاد خیریه واقعان و حامیان دانشگاه فنی و حرفه ای وزارت کشور و استانداری استان گیلان جهت کمک به آموزش های مهارتی در سطح استان و پیشبرد اهداف دانشگاه فنی و حرفه ای در استان گیلان تاسیس گردید

نظرات کاربران