در حال بارگذاری ...
جمعه 8 بهمن 1400

جلسه شورای پژوهشی دانشگاه فنی حرفه ای استان گیلان با حضور دکتر جهانشاهی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی حرفه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان، جلسه شورای پژوهشی دانشگاه فنی حرفه ای استان گیلان با حضور دکتر جهانشاهی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی حرفه ای و دادگر مدیر کل پژوهش و فناوری به صورت برخط در اسکای روم و با حضور روسا و معاونین پژوهشی و آموزشی استان گیلان روز یکشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ برگزار شد.  در این جلسه همچنین دکتر باستی رئیس پارک علم و فناوری به صورت حضوری و عقد تفاهم نامه و دکتر سمیعی  صندوق پژوهش و  نوآوری گیلان به صورت برخط صحبت نمودند.
در ابتدای این جلسه دکتر شمشادی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گیلان گزیده ای از عملکرد یک سال اخیر حوزه پژوهش و فناوری را به اطلاع حاضرین در جلسه رساند. در ادامه دکتر جهانشاهی ضمن تقدیر از عملکرد خوب استان گیلان در حوزه پژوهش و فناوری گفت دانشگاه فنی حرفه ای با توجه به ماهیت و رسالت خود به مهارت و فن آموزی دانشجویان مرتبط است. برای اینکه به رسالت خود برسد حتماً باید در حوزه کارهای پژوهشی به گونه ای عمل نماید تا اقدامات منجر به اشتغال دانشجویان شود و یکی از راه های برون رفت استفاده از جذب و کمک خیرین و اصناف و صنایع برای تولید محور بودن پژوهش ها از لحاظ کاربرد در ارتباط با صنعت است.دکتر باستی و دکتر سمیعی هر کدام به طور جداگانه نحوه ارتباط با دانشگاه فنی حرفه ای استان و فرآیند تکمیل پروژه ها و تفاهم نامه های همکاری عقد شده با دانشگاه را بیان نمودند.
در انتهای این جلسه مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه فنی حرفه ای ضمن گزارشی از عملکرد پژوهشی کل کشور دانشگاه فنی حرفه ای استان گیلان را یکی از استان های پیشرو در حوزه پژوهش دانست.
لازم به ذکر است سامانه صدور گواهی آنلاین دانشگاه فنی حرفه ای استان گیلان به طور آزمایشی کار خود را آغاز نموده بود با حضور دکتر جهانشاهی رسماً افتتاح گردید.

نظرات کاربران