در حال بارگذاری ...

سند قطعی آموزشکده خیرساز فنی و حرفه ای سید الشهدا (ع) رستم آباد رودبار استان گیلان به نام دانشگاه فنی و حرفه ای انتقال یافت.

در راستای تعامل دانشگاه فنی و حرفه ای با خیرین کشور و همکاری های خداپسندانه هیئت مدیره موسسه خیریه مادر و کودک بخصوص مدیرعامل محترم آن موسسه سرکار خانم لاجوردی و با رایزنی های دکتر ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای  در سطح ملی، و پی گیری  دکتر رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان، سید موسی رئیسی رئیس آموزشکده رستم آباد و پس از ماه‌ ها تلاش سند مجموعه ای آموزشکده فنی و حرفه ای سید الشهدا ( ع) رستم آباد اعم از ساختمان های آموزشی، اداری، اراضی، کارگاه و آزمایشگاه های مجهز با کلیه امکانات، خوابگاه مجهز و دیگر ابنیه موجود در آموزشکده رستم آباد از موسسه خیریه به دانشگاه فنی و حرفه ای استان انتقال یافت.

لازم به ذکر است این آموزشکده در سال 1369 پس از اتفاق دردناک زلزله رودبار و با هدف کمک به کودکان آسیب دیده در زلزله توسط موسسه خیریه مادر و کودک توسط خانواده احمدی و سایر خیرین احداث شد و در راستای خدمت زیربنای به جوانان در اختیار دانشگاه فنی و حرفه ای با نام آموزشکده فنی و حرفه ای سید الشهدا(ع) رستم آباد بود و با متراژ حدود 295375 متر مربع و  مورد بهره برداری قرار می گرفت که در تاریخ اول شهریور 1400 سند قطعی آن به نام دانشگاه فنی و حرفه‌ای و به ارزش تقریبی 150 میلیار تومان به صورت هبه منتقل شد.

این آموزشکده دارای ساختمان اداری، دو سایت آموزشی، دو سوله بزرگ کارگاهی و آزمایشگاهی مجهز، خوابگاه بی نظیر و مجهز، سلف سرویس و ... می باشد و هم اکنون در هفت رشته کاردانی چهار رشته کارشناسی دانشجو می پذیرد و به عنوان قطب آموزش در رشته های مکانیک خودرو و ساخت تولید و تجهیزات پزشکی در استان گیلان می باشد. 

این اتفاق مبارک را به جامعه دانشگاهی فنی و حرفه ای و مردم شریف رودبار و رستم آباد تبریک عرض می نماییم و ضمن صلوات و فاتحه به روح زنده یاد احمد زاده که خیر و بانی این مجموعه بوده و برای همه عزیزانی که در این انتقال نقش داشتند آرزوی توفیق الهی، سلامتی داریم.

نظرات کاربران