در حال بارگذاری ...
جمعه 8 بهمن 1400

جلسه گروه مکانیک خودرو آموزشکده پسران انزلی تشکیل شد

جلسه گروه رشته مکانیک خودرو آموزشکده شهید خدادادی با حضور ریاست آموزشکده فنی و حرفه­ ای شهید خدادادی، معاونت آموزشی و پژوهشی و واحد آموزش و اساتید رشته مکانیک خودرو و خدمات پس از فروش خودروی آموزشکده در مورخه 2/9/1400 روز سه شنبه برگزار گردید.

در این مراسم آقای حقگو ریاست آموزشکده فنی و حرفه­ ای شهید خدادادی با بیان اهمیت تعامل هر چه بیشتر اساتید در عرصه­ های مختلف اظهار داشت. این جلسه جهت بررسی ارتباط، اساتید و دانشجویان و آموزشکده برگزار شده است، همچنین در جلسه مذکور نحوه­ ی برگزاری کلاس­های آنلاین، آفلاین و مشکلات دانشجویان توسط ریاست و معاون محترم مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

 وی بیان کرد: با توجه به پتانسیل و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی موجود در آموزشکده  فنی و حرفه ای شهید خدادادی و با توجه به بازگشایی کارگاه­ ها در شرایط کرونایی این آمادگی را داریم تا کلاس ­های کارگاهی حضوری برگزار گردد.

در ادامه جلسه اساتید با بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود سعی در تبیین اهداف عالیه آموزشی و همکاری و تعامل بیشتر دانشجویان را خواستار شدند. همچنین مقرر گردید جلسات منظمی طبق تاریخ های مشخص شده در ادامه ترم جاری کلاس­های کارگاهی به صورت حضوری توسط اساتیدی که دروس کارگاهی دارند برگزار گردد.

نظرات کاربران