در حال بارگذاری ...
جمعه 8 بهمن 1400

بازدید استاندار گیلان از غرفه دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان در نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید

دکتر رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن ابراز خرسندی از حضور استاندر در غرفه دانشگاه در نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از آمادگی دانشگاه برای همکاری بیشتر با صنعت و اصناف در پرورش تکنسین مورد نیاز خبر داد. وی گفت دانشگاه فنی و حرفه ای با توجه رسالتی که دارد این آمادگی را دارد تا با توجه به نیاز استان و کشور رشته های مورد نیاز صنعت را ایجاد و نیروی انسانی لازم در آن صنعت را پروش دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان، دکتر اسدالله عباسی استاندار استان گیلان در بازدید روز چهارشنبه 24 آذر از دومین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از غرفه دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان بازدید به عمل آورد

اسدالله عباسی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات و هم افزایی بین  واحد‌های صنعتی استان و استان های دیگر می باشد، اضافه کرد: توسعه تولیدات دانش بنیان جزء سیاست های دولت سیزدهم است.

وی با تاکید بر اینکه برخی از واحد‌های صنعتی استان نیاز به توسعه دارند گفت: استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی در ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت و تامین نیازمندی های فناورانه واحدهای تولیدی در این نمایشگاه ها، منجر به خودکفایی و عدم وابستگی به خارج خواهد شد .

استاندار گیلان ادامه داد: همه مدیران استان در جهت حمایت از تولیدات داخلی بسیج شوند تا شاهد درخشش بیشتری در بخش تولید باشیم و نیازهای استان و کشور تامین شود.

دکتر رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن ابراز خرسندی از حضور استاندر در غرفه دانشگاه در نمایشگاه  فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از آمادگی دانشگاه برای همکاری بیشتر با صنعت و اصناف در پرورش تکنسین مورد نیاز خبر داد. وی گفت دانشگاه فنی و حرفه ای با توجه رسالتی که دارد این آمادگی را دارد تا با توجه به نیاز استان و کشور رشته های مورد نیاز صنعت را ایجاد و نیروی انسانی لازم در آن صنعت را پروش دهد.

نظرات کاربران