در حال بارگذاری ...
جمعه 8 بهمن 1400

نکوداشت دومین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان،نکوداشت دومین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در سالن اجتماعات امروز 12 دی 1400 راس ساعت دانشکده شهید چمران دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از کارکنان دانشکده شهید چمران و سایر مراکز تابعه حضور داشتند، سرهنگ حبیبی جانشین فرماندهی  سپاه قدس گیلان به عنوان سخنران حضور داشتند. ایشان در قسمتی از سخنان خود گفت:  شهید سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می‌شود. این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد و همواره نگاهش به افق نگاه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی دوخته بود.

ایشان در قسمتی دیگر از سخنرانی گفت: رهبر انقلاب اسلامی، شهادت سردار سلیمانی به دست خبیث‌ترین افراد عالم یعنی آمریکایی‌ها و افتخار آنها به این جنایت را یک ویژگی ممتاز برای آن مجاهد شجاع برشمردند و خاطرنشان کردند: جهاد او جهاد بزرگی بود و خداوند نیز شهادت او را شهادت بزرگی قرار داد. این نعمت عظیم بر حاج قاسم که شایسته آن بود، گوارا باشد.

در پایان با پخش کیلپی یاد و خاطر و رشادت های آن سردار شهید برای حاضرین نمایش داده شد.

نظرات کاربران